Taylor Swift Fan Club TR©
Vanessa Hudgens Seventeen Röportajı Zl6xye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vanessa Hudgens Seventeen Röportajı

YazarMesaj
KaRaméLa*
Administrator
Administrator
KaRaméLa*

Vanessa Hudgens Seventeen Röportajı Empty
MesajKonu: Vanessa Hudgens Seventeen Röportajı   Vanessa Hudgens Seventeen Röportajı Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:11 pm

Bize güvenin: Vanessa Hudgens aslında sizin tanıdığınız kişi değil. High School Musical'da canlandırdığı karakter Gabriella gibi utangaç, tatlı ve hatta biraz da naif olduğunu düşünebilirsiniz. Ama gerçek hayatta bu 19 yaşındaki Kaliforniyalı kız dik kafalı, kendinden emin ve özel hayatıyla ilgili ölesiye gizli. Halen gezegendeki en sevimli erkek olan Zac Efron'la çıkıyor ama mutluluğunu Seventeen'in sekiz saatlik fotoğraf çekiminde olabildiğine gizliyor.
Geçen yıl yaşanan o kötü olayla (birisi çıplak fotoğraflarını internette yayınladı) olabilecek en iyi şekilde başa çıkan genç yıldız, ne kendi içine kapandı, ne de günlerce ağladı. Bu skandalı oldukça ağır bir hayat deneyimi olarak kabul edip, hepimiz ne kadar korunmasız olduğumuzu anladı. (MySpace ve YouTube gibi internet siteleri, herkesin kirli çamaşırlarını ortaya dökme amacında olan insanlar için birebir!) Vanessa, ağırbaşlı, siyah elbisesiyle, basında çıkan bu korkunç olay sonrasında ilk defa Seventeen'e verdiği röportajında içini döktü. Hayatını değiştiren o anı ve şimdi nasıl başının dik olduğunu anlattı.

17: Skandalla ilgili ne düşünüyorsun?
Vanessa Hudgens: Artık çok daha iyiyim. Ama açıkçası bu konuyla ilgili konuşmaktan hoşlanmıyorum. Bu, o zaman özel kalması gereken bir durumdu ve artık öyle değil. Bu olayı hala elimden geldiğince özel tutmaya çalışıyorum. Çok sarsıcı bir durumdu ve çok üzgünüm. Umarım hayranlarım benim hatamdan ders çıkarabilirler ve akıllıca kararlar verirler. Ama ailem, arkadaşlarım, hayranlarım ve beni seven insanlar olmasaydı atlatamayabilirdim.

17: Fotoğrafların sızdığını sana kim söyledi?
VH: Menajerimden öğrendim. Benimle ilgili bir haberin basında patlama yaratacağını öğrendik ve ilk tepkim şu oldu; "Ne?!?". Birkaç gün sonra Avustralya'da tatildeyken o fotoğraf ortaya çıktı. Tanrıya şükür evde değildim. Evde olsaydım çok kötü olurdu. Los Angeles'dan olabildiğince uzak durmam gerekiyordu. Ama eve döndüğümde ortalık çıldırmış gibiydi.

Vanessa Hudgens Seventeen Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens - Resimleri
» Vanessa Hudgens Gogirl Röportaj
» Vanessa Hudgens - Konser Resimleri
» Vanessa' da Büyük Değişim
» Vanessa'nın KüçükLüğü